Krawiectwo Kreatywne

„Krawiectwo to więcej niż praca. To sposób na wyrażenie kreatywności i pasji w każdym szyciu.” – Giorgio Armani

Fastrygami

Czym się zajmuję

FASTRYGAMI to nie tylko warsztaty krawieckie i kursy szycia; to miejsce, w którym zdobędziesz wiedzę praktyczną i teoretyczną, wykażesz się kreatywnością, a jednocześnie nauczysz się staranności i krawieckiej precyzji.

Moje Kursy

“Dołącz do mojego kursu i odkryj, jak każda lekcja staje się osobistym przewodnikiem w Twojej drodze do sukcesu.”

Renata Matuszkiewicz
Krawcowa
Galeria zdjęć

Zobacz galerię

Poniżej znajdziesz zdjęcia z moich kursów krawieckich oraz warsztatów.

O Mnie

Nazywam się Renata Matuszkiewicz.

Moją przygodę z krawiectwem zaczęłam wiele lat temu, kiedy zostałam absolwentką szkoły odzieżowej. Swoją bogatą praktykę zawodową zdobywałam przez całe życie, pracując zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach. Wieloletnie doświadczenie w pracy, zainteresowanie modą, a w szczególności chęć dzielenia się pasją do szycia przyczyniły się do stworzenia FASTRYGAMI krawiectwo kreatywne – nowego i niepowtarzalnego punktu na mapie Wrocławia.

FASTRYGAMI to nie tylko warsztaty krawieckie i kursy szycia; to miejsce, w którym zdobędziesz wiedzę praktyczną i teoretyczną, wykażesz się kreatywnością, a jednocześnie nauczysz się staranności i krawieckiej precyzji. Nowa, dobrze wyposażona pracownia będzie idealnym miejscem spotkań wszystkich pasjonatów szycia – zarówno początkujących, którzy rozpoczynają swoją przygodę z krawiectwem, jak i bardziej zaawansowanych, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności.

Doskonała
Na podstawie 12 opinii
Natalia Hoffmann
Natalia Hoffmann
2022-05-20
Odbyłam w Fastrygami kurs pierwszego stopnia - nauczyłam się szyć torbę. Bardzo polecam ten kurs osobom, które nigdy nie szyły na maszynie. Lepiej trafić nie mogłam. Pani Renata świetnie wszystko tłumaczy, w przystępny sposób przekazuje swoją wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem. Udało mi się uszyć piękną torbę, którą z dumą noszę codziennie :) Na pewno jeszcze kiedyś odwiedzę Fastrygami.
Małgorzata Rynkowska
Małgorzata Rynkowska
2022-01-15
Mogę tylko polecać! Idąc na warsztaty nie wiedziałam zupełnie nic o szyciu, a po kilku godzinach wyszłam z własnoręcznie zrobioną torbą. Pani Renata to wspaniała osoba, od której chętnie się uczy i zaraża swoją pasją do szycia. Warsztaty w Fastrygami to duża dawka wiedzy i świetna atmosfera.
Konstancja Strzałkowska
Konstancja Strzałkowska
2021-12-29
Mega polecam warsztaty! Pani Renata przekazuje wiedzę od podstaw, w bardzo przystępny sposób. Jestem super zadowolona z kursu. 👍🏻
Nadia Susło
Nadia Susło
2021-03-28
Najlepsze kursy szycia, można się bardzo dużo nauczyć. Do tego super atmosfera i przemiła właścicielka :)
Agnieszka Grabowska
Agnieszka Grabowska
2020-12-10
Super warsztaty! Pani Renata jest przemila osoba, wszystko potrafi pokazac, spokojnie wytlumaczyc. Rowniez z poczuciem humoru. Serdecznie polecam dla poczatkujacych i dla zaawansowanych. Pozdrawiam!
Dorota
Dorota
2019-11-20
Świetny kurs! Pani Renata potrafi przekazać dużo wiedzy w krótkim czasie i do tego ma cierpliwość ;) atmosfera super. Polecam :)
Ewa
Ewa
2019-09-22
Gorąco polecam naukę z Panią Renatą! Zajęcia prowadzone są profesjonalnie w przyjemnej atmosferze i można się na nich wiele nauczyć. Pani Renata chętnie dzieli się swoją bogatą wiedzą o krawiectwie, a także fachowo oraz przystępnie tłumaczy wszystkie zagadnienia.Fastrygami to idealne miejsce dla osób które chcą rozpocząć przygodę z krawiectwem a przy tym miło spędzić czas :). Polecam